Betfair Para Çekme

Siz kullanıcılarımız ve biz site yönetimi olarak her türlü işlemlerinizde hızlı olmaya çalışmaktayız. Ancak sağlanılan paravan şirketlerden dolayı ödemeleriniz maalesef ki 1 gün belki de daha fazla bir süre içerisinde yatmaktadır.

Betfair Para Çekme İşlemleri

Denetimlerde yakalanmamak için siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz ve bu tarz durumlara düşmemek için üst merkez verilerinden dahi para transfer kırıntılarını silmekteyiz. Bu durum kullanıcılarımızın büyük bir kısmını oluşturan ve erişim engeli olan ülkelerden katılan oyuncularımız için önemlidir. Cüzdanlarınızda ki miktarları karıştırarak göze batmadan normal bir şekilde hesabınıza para transferi olarak geçirmekteyiz. Tüm bu yapılan işlemler bizim kontrolümüzde olup herhangi bir şekilde olumsuzluğa 2000 yılından beri rastlanmamıştır.

Betfair Para Çekme

Bu konuda sizlerin içlerinin ferah olması gerekmektedir. Dilediğiniz zamanlarda sitemizde bulunan canlı desteklerimiz ya da eposta yolları ile bizlere soru sorabilir ve istediğiniz cevapları bilgimiz dahilinde cevaplamaktayız. Pek çok zaman adaletli davranmakta olan sitemiz asla siz değerli kullanıcılarımızı mağdur etmemektedir. Ancak çekim ya da yatırma emri verilen banka hesaplarınızı sık sık değiştirmeniz sizlerin adına daha iyi olacaktır, aksi taktirde denetimlere yakalanabilir ve birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca önemli bir husus olan uygulamaları güncel tutmamak sizlerin problemlerinizin en başında gelmektedir. Bu tarz basit sorunların çözümü için öncelikle uygulamanızın ya da kullanmış olduğunuz internet tarayıcısının güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir.